pokrycia i izolacje dachowe

abito.pl
wszystko na twój dach !

    docieplenia - rockwool

    w ofercie Producenta dostępne są:

    Kontakt

    Mapa dojazdu do biura

    vera-image

    "ABITO" J. Dereń M. Dereń Sp. J.

    ul. Grottgera 57
    32-020 Wieliczka
    NIP - 945-17-74-984
    NIP - Pl 945-17-74-984
    Regon - 351364115
    Numer KRS: 0000325816

    nr konta pl - Alior Bank S.A. 74 2490 0005 0000 4530 1959 8667
    numer rachunku pomocniczego w EURO - Alior Bank kod SWIFT ALBPPLPW 59 2490 0005 0000 4600 8494 7987 



    SKŁAD FABRYCZNY WIELICZKA

    ul. Grottgera 57 (skrzyżowanie z DK94)
    32-020 Wieliczka,

    Czynne:
    SEZON LETNI
    pon - pt: 7.00-18.00
    SEZON ZIMOWY
    pon - pt: 8.00-16.00
    sob 8.00-13.00

    tel. 12 281-33-99
    tel. 12 288-24-42
    tel. 12 356-55-38
    biuro@abito.pl


    Doradca techniczny:
    inż. Mieczysław Dereń
    602 778 904
    mieczyslaw.deren@abito.pl

    Zdzisław Kus
    Mistrz dekarstwa
    692 473 004

    Wojciech Strojny
    Dekarz specjalista
    698 902 752
    Dział handlowy:

    Paweł Koryciński
    600 462 022
    12 288 24 42 wew. 23
    pawel@abito.pl
    Lucyna Czech
    602 757 114
    12 288 24 42 wew. 21
    lucyna@abito.pl
    Marcin Waśniowski
    604 124 288
    12 288 24 42- wew 22
    marcin@abito.pl
    Zarządzanie rozwojem Firmy

    inż. Radosław Dereń
    +48 664 995 462
    radoslaw.deren@abito.pl
    Handlowcy mobilni!:


    Zdzisław Kus
    692 473 004
    z.kus@abito.pl

    Marek Marta
    795 855 553
    marek@abito.pl

    Krzysztof Chojnacki
    784 420 270
    krzysztof@abito.pl

    Wojciech Strojny
    698 902 752
    w.strojny@abito.pl
    Dział logistyki:


    Krzysztof Kalisz
    664 772 994
    krzysztof.kalisz@abito.pl
    "ABITO" J. Dereń M. Dereń Sp. J.
    Abito.pl ul. Grottgera 57
    32-020 Wieliczka

    Email
    biuro@abito.pl