pokrycia i izolacje dachowe

abito.pl
wszystko na twój dach !

System orynnowania


Niewątpliwą zaletą systemu stalowego jest wyjątkowa trwałość blachy, wysoka estetyka i solidność wykonania oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, co potwierdza wieloletnia gwarancja.

*System rynnowy STRUGA, to kompletne akcesorium dachowe którego zadaniem jest szybkie  i skuteczne odprowadzenie setek litrów wody podczas ulewy.

Stanowi on doskonałe rozwiązanie łączące wszystkie cechy praktycznego systemu odwadniania. Produkty są dostępne od ręki, prosto z magazynu a ich montaż jest przyjemny i prosty.


Wytrzymałość – system orynnowania Struga produkowany jest ze szwedzkiej blachy GreenCoat® RWS. Trzy gatunki stali w grubościach 0,6 – 1,25 mm zapewniają sztywność, plastyczność i trwałość elementów.

Mocne haki – system Struga dostarcza klasyczne haki do krokwi oraz nowoczesne haki do deski czołowej, wzmocnione dzięki odpowiedniemu profilowi i sztywnej blasze.

Bezpieczeństwo – stal, z której produkowany jest system Struga staje się czasami ostatnim elementem bezpieczeństwa podczas poruszania się na połaci dachowej.

Funkcjonalność – akcesoria systemu, takie jak szybkie łączniki rynnowe, system wzmocnienia rynien SWR sprawiają, że Struga to produkt o wyśmienitych walorach użytkowych i wytrzymałościowych.

Możliwa instalacja w zimne dni – elementy systemu Struga nie pękają podczas wyginania i instalacji, dlatego można je instalować nawet w zimie.

Lakier – nowej generacji powłoka organiczna grubowarstwowa 35 μm obustronnie jest doskonałym wykończeniem, które nie blaknie i nie zmienia koloru przez lata.

Znikoma rozszerzalność temperaturowa – stalowy system orynnowania nie zmienia widocznie wymiarów podczas ciepłych dni oraz chłodnych nocy. Powoduje to utrzymanie prostego kształtu rynny, rury i innych akcesoriów przez cały okres użytkowania.

Dopasowany kolor do blachy – system Struga produkowany jest w dwunastu kolorach, z których wszystkie pasują do koloru posiadanej połaci dachowej.

Gwarancja – producent systemu Struga udziela 30-letniej pisemnej gwarancji trwałości.

 Powrót

"ABITO" J. Dereń M. Dereń Sp. J.
Abito.pl , ul. Grottgera 57
32-020 Wieliczka

Email
biuro@abito.pl
//