pokrycia i izolacje dachowe

abito.pl
wszystko na twój dach !

Wyłaz dachowy WDA Designo R3

Wyłaz dachowy WDA Designo R3 ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie komunikacji z dachem. Skrzydło wyłazu, dzięki zamontowanemu siłownikowi pneumatycznemu, otwiera się na bok, w zależności od zamówienia - na lewo lub na prawo. W standardzie wyłaz wyposażony jest w termoizolacyjną szybę, chroniącą przed przegrzaniem latem i utartą ciepła zimą. Zalecamy wybór wyłazu z blokiem termoizolacyjnym WD, który wymiernie podnosi parametry izolacyjne całego elementu.

Zalety w skrócie

  • obsługa za pomocą jednej klamki
  • otwieranie na lewo lub na prawo
  • ochrona przed zatrzaśnięciem
  • do ogrzewanych pomieszczeń mieszkalnych
  • oszklenie chroniące przed słońcem i ciepłem
  • fabrycznie montowany blok termoizolacyjny WD (opcja)

Sposób funkcjonowania

Wyłaz dachowy WDA zaprojektowano zgodnie z Zasadą Roto - otwieranie i ustawianie dwustopniowej szczeliny wentylacyjnej możliwe jest za pomocą jednej klamki. Standardowe oszklenie chroni przed upałem na zewnątrz i zatrzymuje ciepło wewnątrz w okresie zimowym. Oblachowanie zewnętrzne dostępne jest z różnych materiałów i w różnych kolorach. Zalecamy wybór wyłazu z blokiem termoizolacyjnym WD, który wymiernie podnosi parametry izolacyjne całego elementu.

Rodzaje szyb

Szklenie standardowe

Roto blueLine

2-szybowy pakiet energooszczędny: od zewnątrz szkło hartowane

Szklenie specjalne

Roto blueLine Plus

2-szybowy pakiet energooszczędny: od zewnątrz szkło hartowane pokryte powłoką samoczyszczącą Aquaclear, III klasa ochrony przed hałasem, od wewnątrz szyba bezpieczna klejonaPowrót

"ABITO" J. Dereń M. Dereń Sp. J.
Abito.pl , ul. Grottgera 57
32-020 Wieliczka

Email
biuro@abito.pl
//