pokrycia i izolacje dachowe

abito.pl
wszystko na twój dach !

Designo R7 wysokoosiowe

Okno wysokoosiowe Roto Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia” zapewniając w ten sposób swobodny oraz bezpieczny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Zastosowanie okuć Roto - światowego lidera w tym zakresie - umożliwia obrót okna o 135° (pozycja do mycia), dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w nienagannej czystości. Dodatkowo wszystkie dostępne pozycje okna uaktywniają siłowniki pneumatyczne, które zapobiegają samoistnemu zatrzaśnięciu się skrzydła, chroniąc tym samym jego użytkowników.

Zalety w skrócie

  • oś obrotu w ¾ wysokości okna - swoboda i bezpieczeństwo dla użytkowników
  • jedna klamka u dołu okna obsługująca wszystkie funkcje
  • wąskie profile ram - dużo światła
  • termoizolacyjny pakiet 2-szybowy, zewnętrzna szyba hartowana
  • fabrycznie montowany blok termoizolacyjny WD (opcja) zapewniający oszczędność energii
  • folia paroizolacyjna w standardzie

Sposób funkcjonowania

Unikalne rozwiązanie

Okno wysokoosiowe idealnie komponuje się z elektryczną roletą zewnętrzną Roto. Nawet przy opuszczonej rolecie możliwe jest otwarcie okna i obsługa pozostałych jego funkcji. Dzięki temu swobodnie regulują Państwo nie tylko dopływem światła do pomieszczenia, ale również otrzymują Państwo dodatkową ochronę przed wpływem klimatu oraz środowiska.

Najlepsze wyposażenie

Okna wysokoosiowe są w standardzie wyposażone w izolacyjne szkło hartowane. Szyba Roto blueLine jest wytrzymała na grad, zapobiega przegrzewaniu pomieszczeń latem i utratom ciepła zimą. W ramach szerokiej oferty akcesoriów rekomendujemy zewnętrzną roletę elektryczną. Reguluje ona nie tylko dopływ światła, lecz chroni także przed wpływem klimatu i środowiska, polepszając izolację cieplną. Nawet przy opuszczonej rolecie można swobodnie otworzyć okno. W zależności od potrzeb, do okna można dobrać inne akcesoria - zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.

/
Swoboda dla głowy

Oś obrotu w ¾ wysokości okna

title=
/
Efektywne

wietrzenie

title=
/
Wygodna i pewna pielęgnacja

dzięki samopozycjonującej blokadzie do mycia

title=title=

Rodzaje szyb

Szklenie standardowe

/
Roto blueLine

2-szybowy pakiet energooszczędny: od zewnątrz szkło hartowane

Szklenie specjalne

/
Roto blueLine Plus

2-szybowy pakiet energooszczędny: od zewnątrz szkło hartowane pokryte powłoką samoczyszczącą Aquaclear, III klasa ochrony przed hałasem, od wewnątrz szyba bezpieczna klejona

/
Ornament

szyba energooszczędna, zewn. hartowana, z ochroną prywatności (struktura 504, inne na życzenie)Powrót

"ABITO" J. Dereń M. Dereń Sp. J.
Abito.pl , ul. Grottgera 57
32-020 Wieliczka

Email
biuro@abito.pl
//